O nas

Zespół coverowy Avans Live –  gramy wyłącznie na żywo!

Stale kształtując swój warsztat muzyczny i kładąc ogromny nacisk na jakość wykonywanych utworów grupa avans live zyskała czołową pozycję wśród zespołów coverowych. Muzyka oparta na czystym wielogłosowym wokalu, klasycznym brzmieniu gitar elektrycznych i bogatych aranżacjach to znak rozpoznawczy zespołu.

Zespół muzyczny Avans Live zapewnia profesjonalną oprawę muzyczną imprez:
wesel, imprez firmowych, studniówek, sylwestrów, karnawałów, komersów itp…

Zespół muzyczny z Częstochowy

Zespół gra na terenie całego kraju – Częstochowa, Katowice i okolice (śląskie, opolskie, łódzkie, świętokrzyskie oraz inne części kraju).

Grupa muzyczna Avans Live to profesjonalny 6-osobowy zespół instrumentalno-wokalny, w skład  którego wchodzą:

  • Ania – wokal
  • Krzysiek – gitara elektryczna
  • Łukasz – instrumenty klawiszowe
  • Mariusz – gitara basowa, światła, moog
  • Przemek – perkusja
  • Piotrek – wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna

Od momentu pojawienia się na scenie, siłą zespołu jest niesamowita energia stanowiąca efekt ciężkiej pracy, talentu i wspólnej pasji jaką jest muzyka. Korzystając z udogodnień sprzętowych renomowanych firm jak m.in. FENDER, MARSHALL, MOOG, SENNHEISER, SOUNDCRAFT zespół oferuję najwyższą jakość brzmień.

Zespół posiada rozbudowany repertuar kilkuset utworów muzycznych, by zaspokoić gusta najbardziej wybrednych słuchaczy. Na imprezach tworzy „mieszankę” stylów muzycznych sięgając po hity z lat minionych i obecnych. Stały kontakt z publicznością oraz organizowane konkursy i zabawy dodatkowo uświetniają każdy bal czy przyjęcie weselne.

Oferta zespołu kierowana jest do klientów zainteresowanych organizacją wesela, eventu,  studniówki, sylwestra czy innych imprez, wymagających najlepszej oprawy muzycznej.

zespół na wesele Częstochowa, Katowice

Możliwość komentowania została wyłączona.