O nas

Zespół weselny AVANS Live –  gramy wyłącznie na żywo!

Stale kształtując swój warsztat muzyczny i kładąc ogromny nacisk na jakość wykonywanych utworów grupa avans zyskała czołową pozycję wśród zespołów muzycznych. Muzyka oparta na czystym wielogłosowym wokalu, klasycznym brzmieniu gitar elektrycznych i bogatych aranżacjach to znak rozpoznawczy zespołu.

Zespół muzyczny AVANS Live zapewnia profesjonalną oprawę muzyczną imprez:
wesela, imprezy firmowe, studniówki, sylwestry, karnawały, komersy, biesiady…

Zespół muzyczny z Częstochowy

Zespół gra na terenie całego kraju – Częstochowa, Katowice i okolice (śląskie, opolskie, łódzkie, świętokrzyskie oraz inne części kraju).

Grupa muzyczna Avans Live to profesjonalny 6-osobowy zespół instrumentalno-wokalny, w skład  którego wchodzą:

  • Agnieszka – wokalistka
  • Krzysiek – wokal, gitara elektryczna, banjo
  • Mariusz – gitara basowa
  • Przemek – perkusja
  • Piotrek – wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna
  • Radek – wokal, pianino, instrumenty klawiszowe, akordeon

zespół muzyczny Częstochowa

Od momentu pojawienia się na scenie, siłą zespołu jest niesamowita energia stanowiąca efekt ciężkiej pracy, talentu i wspólnej pasji jaką jest muzyka. Korzystając z udogodnień sprzętowych renomowanych firm jak m.in. SENNHEISER, GIBSON, ALLEN&HEATH, JBL, KAWAI, ROLAND zespół oferuję najwyższą jakość brzmień.

zespół muzyczny na wesele Częstochowa

Zespół posiada rozbudowany repertuar kilkuset utworów muzycznych, by zaspokoić gusta najbardziej wybrednych słuchaczy. Na imprezach tworzy „mieszankę” stylów muzycznych sięgając po hity z lat minionych i obecnych. Na życzenie klienta oferowana jest popularna przygrywka (tzw. „wyprowadzenie”) towarzysząca Parze Młodej w domu. Stały kontakt z publicznością oraz organizowane konkursy i zabawy dodatkowo uświetniają każdy bal czy przyjęcie weselne.

Oferta zespołu kierowana jest do klientów zainteresowanych organizacją wesela, eventu,  studniówki, sylwestra czy innych imprez, wymagających najlepszej oprawy muzycznej.

zespół na wesele Częstochowa, Katowice

Komentarze są wyłączone.